044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Все про косоокість в програмі «Медексперт»

19.10.2020

Ми пишаємося тим, що гострі теми офтальмології можуть бути розібрані на популярних телеканалах у зручній, легкій і цікавій формі для кожного глядача. Це дозволяє нам бути почутими, бути ближче до тих, кому потрібно стати обізнаним і відповідальним за здоров’я своєї родини. Цього разу на телеканалі ПРЯМИЙ у програмі «Медексперт» розібрали тему косоокості.

Чи знаєте ви, що ліве та праве око бачать одне і те ж зображення, але під різним кутом? Наш мозок повинен поєднати ці картинки в єдине ціле, щоб створити 3D-модель, або стереоскопічне зображення. А якщо око не має чіткої фіксації – «косить», як прийнято казати? Як поставити око на місце, щоб відновити бінокулярний зір? Це ми і з’ясовували разом у ранковому ефірі.

Представниками з боку офтальмологів було запрошено лікаря-офтальмолога вищої категорії, к.м.н. Баринову Ганну Олександрівну, яка спеціалізується на реконструктивно-пластичній офтальмохірургії у дорослих і дітей, та лікаря-офтольмолога Котлярову Наталію Степанівну, спеціаліста з реконструктивної офтальмохірургії.

Наші експерти вкотре наголосили на тому, що діти з косоокістю, що раніше, що зараз, практично завжди піддавалися глузуванням з боку однолітків. Та й у дорослому житті косоокість, якщо до того моменту вона не була вилікувана, приємних моментів не додає. Але негативний вплив патології супроводжується не лише соціальним дискомфортом, але й подальшими ускладеннями щодо гостроти зору як дитини, так і дорослої людини. Як подолати косоокість – розповідають фахівці «АЙЛАЗу».

Дивимось ефір!