044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Співробітники «АЙЛАЗу» теж роблять собі лазерну корекцію. Історія з життя

12.02.2021

Як і під час будь-якої операції, хірург не може обійтися без операційної сестри. Навіть зараз, у часи розвитку високих медичних технологій, операційна сестра – така же невід'ємна людина в операційній, як і хірург.

Під час операції рухи сестри точні, буквально доведені до автоматизму. Її професіоналізм народжує у хірурга високий ступінь довіри, що дозволяє, не відриваючи погляду від мікроскопа та не промовляючи жодного слова, протягнути руку і бути впевненим, що в його руку буде покладено саме той інструмент, який є необхідним.

Кожна людина хвилюється, погоджуючись на лазерну корекцію, це природно, але вже в операційній, коли можна почути тільки приглушений шум лазерного обладнання та доброзичливий голос хірурга, пацієнт розслабляється і операція проходить для нього комфортно.

Лариса, як багато пацієнтів клініки, страждала від низького зору. Лазерну корекцію їй провів досвідчений офтальмохірург, головний лікар Андрій Іванович Ковальов, якому ось уже майже 15 років асистує кожен день ця тиха та привітна дівчина з дивовижними зеленими очима – Лариса Щербина.

Дивіться відгук про лазерну корекцію Лариси: