044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Розкриті двері для COVID-19, або Чого ми не знаємо про наші очі

25.08.2021

Офтальмологічна клініка «АЙЛАЗ» щоденно спостерігає за статисткою на предмет захворювання очей в Україні та вивчає тенденцію заражень на COVID-19 через очі. Незважаючи на те, що пандемія вже більше року впливає на наше життя – питання розповсюдження та мутацій вірусу, його впливу на різні системи органів досі не вивчене на всі 100%, а, отже, потребує нашої пильної уваги та обережності.

Очі зазвичай не розглядаються МОЗ як джерело, через яке відбувається ураження вірусом, проте слизова оболонка очей сприйнятлива до дії вірусів і бактерій та елементарні правила гігієни зможуть захистити вас від небажаних інфекцій. Від частоти зіткнення забруднених рук зі слизовою наших очей залежить здоров’я, а для пацієнтів, які користується будь-якими видами контактних лінз – це перше правило безпеки!

Спеціалісти клініки «АЙЛАЗ» створили тест, що допоможе вам оволодіти усією необхідною інформацією щодо захисту ваших очей під час епідемії коронавірусу, встановивши потрібний рівень обізнаності щодо зв’язку очей та ковіду. Ми прагнемо бути почутими та надати вам якомога більше корисного матеріалу для профілактики КОВІД-19 в Україні. Всі наші рекомендації ґрунтуються на міжнародних дослідженнях, зібрані з досвіду передових світових фахівців з офтальмології, а також власного досвіду роботи спеціалістів клініки «АЙЛАЗ» з тисячами пацієнтів під час пандемії. Будьте здоровими та обачливими! Вивчення проблеми – запорука перемоги над нею і разом ми здатні захистити себе ще більше!

«АЙЛАЗ». Піклується про ваші очі!

 Пройти тест про захист очей від коронавіруса.