044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Рефракційний пленер`19 за участю клініки «АЙЛАЗ»

22.10.2019

Міжнародна участь офтальмологічної клініки «АЙЛАЗ» у науково-практичній конференції «Рефракційний пленер`19» стала дійсно вагомим та результативним заходом для кожного, хто мав змогу бути присутнім у ці дні!

Розвитку офтальмології немає меж і цей час проведений у спілкуванні, обміні досвідом і сумісному пошуку нових можливостей розвитку у діагностиці та лікуванні органів зору, що дозволило об’єднати та удосконалити наші знання.

Справжнім викликом і відкриттям конференції став майстер-клас, на якому були представлені нові можливості кастомізованих контактних лінз компанії Soflex. Подія привернула велику увагу офтальмологів, а, отже, така увага до теми кастомізованих контактних лінз підтверджує, що тема є актуальною та затребуваною в Україні!

І це не дивно, адже можливість створення ідеальної контактної лінзи за точними параметрами ока дуже приваблива. Це і комфорт пацієнта, і високий зір, і збереження здоров’я рогівки. Сьогодні за допомогою кастомізованих контактних лінз компанії Soflex ми маємо практично необмежені можливості корекції високого астигматизму, кератоконусу та інших складних станів рогівки.

Ми раді можливості представити ці лінзи вперше в Україні та готові передати знання всім нашим колегам, які цікавляться технологією. Пишаємось нашою командою, у якої завжди є новий результат та досягнення заради майбутнього українських пацієнтів.

Дякуємо за співпрацю та вперед за новим досвідом!