044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Реабілітація Ігоря Кушика: «АЙЛАЗ» і «Західний реабілітаційно-спортивний центр» продовжують допомагати пораненим захисникам України

04.06.2024

Надаємо звіт від підприємства «Західний реабілітаційно-спортивний центр» Національного комітету спорту інвалідів України про проходження реабілітаційно-відновлювальних послуг, що було сплачено донатами офтальмологічного центра «АЙЛАЗ».

Пацієнт: Кушик Ігор. Діагноз: спастична параплегія, повна, хронічна. Повне ушкодження грудного відділу спинного мозку (Т4-Т5). Іммобільність.

Період реабілітації: 03.04.2024 – 02.05.2024 (30 днів).

Отримані послуги:

  • індивідуальні заняття з фізичним терапевтом – 50 годин;
  • індивідуальні заняття з ерготерапевтом – 2 години;
  • індивідуальні заняття з нейропсихологом – 2 години;
  • індивідуальні та групові заняття з рекреації – 36 годин.

Реабілітаційні цілі: досягнуто. Основні цілі були направлені на вдосконалення користування кріслом колісним активного типу, зокрема:

  • долання бордюрів різної висоти;
  • пересідання з підлоги в крісло колісне.

Висновок нейропсихолога: при фінальному психологічному обстеженні ознак дезадаптації не виявлено. Продуктивність вищих психічних функцій у межах норми. Виявлено залишкові ознаки посттравматичної тривоги та нестабільність емоційно-вольової сфери, проте ці симптоми контрольовані.

Рекомендації: пацієнт потребує продовження реабілітації для вдосконалення навичок володіння кріслом колісним активного типу, соціальної та побутової адаптації за місцем проживання. Бажаємо Ігорю сил та витримки. Ми поруч, ми не здаємося.

Підтримуйте поранених військових ЗСУ разом з нами. Досягаємо результатів!