044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Поговоримо про ортокератологію, або як зупинити короткозорість без операції

02.06.2022

Нічні лінзи стають у світі офтальмології провідним засобом, націленим на зупинку прогресії короткозорості. Застосовуються вони як у дорослих, так і у дітей, оскільки діти особливі чутливі до швидкого розвитку короткозорості, а нічні лінзи здатні стримати або зупинити цю прогресію.

Що таке нічні лінзи? Це лінзи, що ви одягаєте на ніч, ви в них спите, зранку знімаєте, а потім протягом 24 годин і більше маєте стовідсотковий зір, не користуючись ані окулярами, ані денними контактними лінзами. Ви отримуєте свободу від засобів корекції. То ж тепер можете не лише прибрати з вашого іміджу окуляри, але і займатися плаванням та екстремальними видами спорту. Для вашої дитини це може бути розв’язанням психологічних питань.

Сьогодні нічна корекція зору здобула в усьому світі інтерес ще й тому, що саме така методика корекції зору призупиняє розвиток короткозорості у дітей!

До того ж користування нічними лінзами, у порівнянні з денними контактними лінзами, має переваги в плані захисту очей від інфекцій, викликаний контактом лінз з руками. Крім іншого, це зменшує вірогідність отримати COVID-інфекцію через очі.

У нашому вебінарі ви дізнаєтеся про те, як саме працюють нічні лінзи, хто перебуває в особливій зоні ризику розвитку короткозорості, коли та як треба перевіряти зір дитини, яка є альтернатива нічним лінзам, а також отримуєте відповіді на безліч інших питань. Запрошуємо до перегляду!