044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Поговоримо про кератоконус. Причини, ознаки, чи можливо медикаментозне лікування та як коригувати

02.09.2020

Сучасна українська офтальмологія перебуває на рівні світових стандартів. Інноваційні технології, що з'являються в світі, дуже швидко освоюються і в Україні. Так революційний метод лікування захворювань рогівки – крос-лінкінг, автор якого професор Теодор Зайлер отримав у 2011 році престижну премію Келмана від Американського товариства офтальмологів за найбільш революційний винахід останнього десятиліття в офтальмології, з'явився в Україні в 2007 році, вже через 9 років після його першого застосування в світі! Методику цю впровадив в Україні медичний центр «АЙЛАЗ».

Дана методика застосовується, зокрема, для лікування кератоконусу. Кератоконус – дистрофічне захворювання рогівки, що призводить до її деформації та зниження зору.

Як правило, зустрічається в молодому віці та значно знижує якість життя через значне зниження зору. Сучасний метод лікування кератоконусу – крос-лінкінг (фотополімеризація рогівки за допомогою лампи Зайлера) дозволяє зупинити процес прогресування кератоконусу та уникнути пересадки рогівки. Сучасні спеціальні засоби корекції можуть відновити зір і дозволити пацієнтам з цим захворюванням вести повноцінне активне життя з високим зором.

Про причини та ризики розвитку кератоконусу, суті методу крос-лінкінга, видах корекції ви дізнаєтеся з вебінару, що провела директор клініки «АЙЛАЗ» к.м.н. Авер'янова Оксана Сергіївна. Клініка «АЙЛАЗ» перша в Україні почала проводити крос-лінкінг і сьогодні має найбільший досвід (більше 5 000 пацієнтів). Ми готові поділитися своїм досвідом з вами.