044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Нові тенденції окулопластики в «АЙЛАЗі»: майстер-клас у США

03.02.2020

2020 рік для офтальмологічного центру «АЙЛАЗ» почався з підкорення нової вершини. Наш лікар-офтальмолог, Ганна Барінова, спеціаліст з реконструктивно-пластичної офтальмохірургії у дорослих і дітей, спеціаліст з естетичної блефаропластики, експерт у проекті «Я соромлюсь свого тіла» від телеканалу СТБ, вирушила на унікальне навчання до США та змогла не тільки гідно представити український рівень окулопластики, але й навчитись у закордонних колег новим методам та секретним технікам.

Майстер-клас проходив у Сент-Луїсі – місті-порту над річкою Міссісіпі у США, штат Міссурі. Головним коучем заходу виступив всесвітньо відомий Guy Massry – сертифікований хірург-окулопластик, який спеціалізується на хірургічних і нехірургічних процедурах навколо очей, лоба, брів і середньої частини обличчя. Зокрема, він є експертом в області косметичної хірургії повік (блефаропластика), косметичної хірургії ліфтингу брів і чола (особливо ендоскопічних ліфтів брів) і косметичних ліфтів середньої зони обличчя (ліфтинг щік, вертикальний ліфтинг обличчя). Він також досвідчений в нехірургічному лікуванні старіння, включаючи BOTOX® і наповнювачі.

Anatomy Workshop складався з дуже насиченої програми з оригінальним способом відпрацювання практичних навичок. Спочатку хірург читав лекцію, згодом показував на cadaver свою техніку операції з демонстрацією на екрані і після цього лікарі відпрацьовували її за своїм столом. Всі спеціалісти вільно переміщалися від столу до столу і показували вподобану техніку та її тонкощі!

Нові ексклюзивні навички Ганна Олександрівна вже задіяла у своїй роботі, ще більш піднявши свій рівень майстерності. Лікарі клініки «АЙЛАЗ» зосереджені на сучасних і передових методиках лікування, щоб завжди бути на крок попереду, до цього нас мотивують наші пацієнти.