044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Як знайти свого лікаря для корекції зору

05.09.2019

Пошук лікаря – процес непростий і тривалий. Оскільки лікування – справа важлива та потребує повної довіри до людини, яка надаватиме допомогу.

При виборі такого фахівця, як офтальмолог, важливу роль відіграють різні чинники: клініка, в якій він працює, рівень професіоналізму, досвід. Перш ніж довірити своє здоров’я лікарю, задайте йому всі питання, що вас турбують. А коли почуєте відповідь, яка буде для вас чіткою та зрозумілою, розпочинайте лікування.

Отже, обираючи лікаря та саму клініку, варто звертати увагу на деякі чинники.

По-перше – технології. Розпитайте  у працівників клініки, яке обладнання вони використовують для проведення операції. Як правило, воно у більшості клінік подібне, проте новітні розробки, зазвичай, мають корисні додаткові функції, що позитивно впливають на перебіг операції.

Запитайте у вашого лікаря про його досвід. Скільком пацієнтам він допоміг і зробив все, щоб зір став кращим. Навіть найкращі технології без вправного хірурга не забезпечать хороших результатів. Потрібно обирати лікаря, який може успішно справитися навіть з найскладнішими випадками.

Наступне питання стосується діагностики та підготовки до операції. Працівники клініки повинні провести ретельну діагностику, проконсультувати щодо результатів, надати необхідні матеріали для того, щоб пацієнт заздалегідь ознайомився з тим, що відбуватиметься в операційний день та після.

Розпитайте про післяопераційний догляд. Як все відбувається, коли вас оглянуть, як зв’язатися з лікарем потім. Дізнайтеся, чи клініка має цілодобову телефонну лінію на випадок надзвичайних ситуацій.

Крім того, не завадить розпитати знайомих, друзів, можливо, хтось має особистий досвід спілкування з лікарем. Ця інформація також вам допоможе.