044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Як позбутися катаракти? ТОП запитань і відповідей про сучасну хірургію катаракти

15.10.2018

Багатьох людей похилого віку лякає слово «операція». А якщо мова йде про хірургічне втручання в очі, наприклад, про лікування катаракти, то страхів та сумнівів стає в декілька разів більше. Чи боляче під час операції та як довго вона триває? Чи швидко проходить період реабілітації? І найголовніше – чи безпечно це? Чи покращиться зір після неї?

Насправді, сучасне лікування катаракти – це комфортно, безпечно та швидко.

Щоб переконатися в цьому та дізнатися, що саме на вас чекає під час операції, перегляньте наш інформаційний ролик, в якому ми спробували розвіяти популярні міфи.

Чим довше ви відкладаєте рішення щодо операції, тим все гірше себе почуваєте. Залиште сумніви, позбудьтеся катаракти раз і назавжди!

Досвідчені лікарі офтальмологічної клініки «АЙЛАЗ» вже чекають на вас на консультацію.

Офтальмологічна клініка повного циклу АЙЛАЗ – це спеціалізований центр відновлення зору у м. Київ. Особливістю нашого центру є те, що він оснащений найсучаснішими діагностичними і лікувальними технологіями, операційним і післяопераційним блоками, системою стерилізації повітря, власною лабораторією, у центрі працюють найдосвідченіші в Україні фахівці-офтальмологи.