044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Допомога Андрію: результат, досягнутий завдяки спільним зусиллям

18.09.2023

Наша команда працює над створенням маленьких відеозвітів про допомогу захисникам України для того, аби всі наші друзі та колеги бачили, що кожна гривня з ваших донатів йде за призначенням. Ми знаємо, що наразі відкрито дуже багато різних зборів, і ми дійсно закликаємо вас перевіряти їх на звітність і прозорість. Саме тому ми обрали такий шлях – взяти відповідальність за свою благодійність і публікувати відео про результати реабілітації воїнів, озвучувати думку самих героїв, як і реабілітологів, а також показувати витрати на надану допомогу, щоб звітувати про виконану роботу.

Як можна побачити з відео, з травмованими бійцями працюють професіонали. Поранення дійсно важкі, бійці потребують психологічної та фізіологічної підтримки, але хто як не ми допоможемо нашим героям, що віддають своє здоров’я за наш майбутній мир і безпеку?

На цьому відео історія Андрія. Він отримав кульове поранення ще до початку повномасштабного вторгнення. Поранення викликало черепно-мозкове пошкодження під час виконання бойових завдань на фронті. Війна триває вже 9 років, а незалежність України не дає спокою окремим нашим сусідам і того більше. Андрію важко. Проте подивіться, як щиро він радіє маленьким перемогам і знову намагається жити щасливо.

Дякуємо кожному, хто долучився до цього збору! Дякуємо команді з реабілітації! Наші маленькі кроки втілюють великі мрії. Рухаємося та допомагаємо далі!