044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Допомагаємо Сергію, захиснику України

20.10.2023

Це наступна історія проєкту допомоги військовим від клініки «АЙЛАЗ». Сергій отримав травму ще на початку повномасштабного вторгнення у травні 2022 року. Пройшов рік боротьби з труднощами пересування на інвалідному візку та самообслуговуванням себе в таких непростих умовах. Двоє маленьких дітей і життя на селі вимагають від Сергія бути більш мобільним і сильним.

Військовий сам зателефонував у наш реабілітаційний центр і запитав про допомогу. На той момент спільними зусиллями – пацієнтами та партнерами клініки «АЙЛАЗ» – була зібрана повна монобанка, тож ми вирішили направити гроші саме на допомогу Сергію.

Всю зібрану суму до копійки було передано в центр, вона повністю покрила реабілітацію пацієнта, про що був зроблений документальний і відеозвіт. Ми довіряємо нашим партнерам і собі, але робимо це прозоро й так детально публікуємо кожен свій крок, аби дати приклад владі, уряду, керівникам інших бізнесів, блогерам, інфлюенсерам тощо про те, що наша перша перемога – це чесність. Тільки так українська нація зміцниться, зросте та відродиться для нової України!