044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Be My Eyes – мобільний додаток для людей з вадами зору та незрячих людей

01.09.2020

Мобільний додаток було створено для допомоги людям зі слабким зором і незрячим людям. Програма складається з глобального співтовариства незрячих і слабозорих людей, а також волонтерів. «Be My Eyes» об'єднує силу сучасних технологій і людських зв'язків, щоб дати можливість бачити тим, хто втратив зір. Через онлайн відео-дзвінок волонтери надають людям зі слабким зором візуальну допомогу для виконання різних завдань, починаючи від зіставлення кольорів до перевірки включеного світла або приготування вечері.

Додаток можна встановити безкоштовно для використання як на IOS, так і на Андроїд. Ось приклади того, як люди використовують Be My Eyes:

1) пошук втрачених предметів;

2) опис фотографій, картин або інших творів мистецтва;

3) зіставлення або опис квітів;

4) читання ярликів;

5) вирішення проблем з комп'ютером;

6) здійснення покупок;

7) визначення терміну придатності продуктів;

8) ознайомлення з новим оточенням або навігація в новому місці;

9) визначення відмінностей між предметами;

10) визначення прибуття та відправлення громадського транспорту.

Як працює програма?

Коли слабозорий або незрячий користувач відсилає прохання про допомогу через додаток, програма відправляє повідомлення кільком волонтерам. Додаток працює на основі однакової мови або геолокації реципієнтів. Перший доброволець, який відповідає на запит, з'єднується з користувачем та отримує живе відеозображення з його камери. Аудіозв'язок дозволяє користувачеві та волонтеру виконувати завдання спільно.

Пишаємося цією розробкою та дякуємо колегам, які є небайдужими!