044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

«АЙЛАЗ» – експерт проєкту «Я соромлюсь свого тіла» на СТБ

15.12.2020

На телеканалі СТБ транслюється вже 7-ий сезон дивовижного проєкту «Я соромлюсь свого тіла». Офтальмологічний центр «АЙЛАЗ» на безоплатній основі надає свою консультативну, діагностичну та хірургічну підтримку вже сьомий сезон поспіль, і ми пишаємось тим, що стали епіцентром кардинальних змін життя для людей з важкими діагнозами. Для нас це можливість продемонструвати значний розвиток української офтальмології та показати, що в нашій країні є кваліфіковані лікарі, передове, високоякісне обладнання та всі умови для проведення складних операцій.

Рівень безпеки та оснащеності нашої клініки максимально високий і відповідає всім міжнародним стандартам. Така організація приміщення була впроваджена нами ще до епідеміологічної ситуації, тому ми швидко та комфортно змогли приймати важких пацієнтів навіть в період загострення пандемії.

В цьому сезоні ви побачите пацієнтів з унікальними історіями! Це діагнози, за які вже не беруться інші лікарі, діагнози, з якими, на жаль, навіть інколи соромно звертатися за допомогою. Проте, ніколи не запізно звернутися до лікаря, шанс і надія є завжди, навіть коли сам пацієнт вже неспроможний повірити у це!

Наші лікарі завжди мужньо беруться за справу та показують високі результати навіть у складних випадках. Ми пишаємося тим, що ця соціальна ініціатива була підтримана всім колективом!

Тож, дивіться нас щонеділі на телеканалі СТБ о 21:10 або на YouTube-каналі телеканалу СТБ. Це 7-ий сезон проекту та він точно вас вразить! Дякуємо нашому партнеру, медичному центру «СІТІ ДОКТОР», за спільне докладання зусиль і забезпечення медичної допомоги пацієнтам!