044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

7 причин, чому краще вибрати лазерну корекцію замість використання контактних лінз

10.11.2020

Ви коли-небудь замислювалися про те, скільки зусиль та часу йде на використання контактних лінз? Хоча вони є популярним варіантом корекції зору, вам необхідно знати про ризики, пов'язані з м'якими контактними лінзами (далі – МКЛ), про кількість часу, що ви витратите на їх носіння, та про потенційні побічні ефекти.

  1. Ви повинні щорічно проходити обстеження задля нового рецепту на контактні лінзи

Щороку ви повинні відвідувати офтальмолога, щоб отримати рецепт на нові МКЛ та перевіряти здоров'я вашої рогівки. Кожен раз обстеження може тривати близько години, не кажучи вже про той час, коли вам потрібно піти з роботи, щоб його пройти.

З лазерною корекцією у вас буде первинна консультація, сама операція та кілька наступних відвідувань протягом місяця. Вам слід періодично відвідувати офтальмолога, щоб переконатися, що ваш зір, як і раніше, гарний.

  1. Потрібен час, щоб звикнути ставити та виймати МКЛ

Вивчення того, як правильно встановлювати лінзи та знімати їх, займає багато часу. Торкаючись до МКЛ, ви повинні бути обережні – ваші руки повинні бути завжди вимиті, щоб не внести в око інфекцію! Не кожна людина здатна подолати психологічний бар'єр щодня надягати МКЛ.

З LASIK не потрібно вчитися. Вам зробили операцію, проходить короткий час –  та у вас чіткий зір!

  1. Контактні лінзи легко упустити, порвати та пошкодити

З МКЛ потрібно поводити себе дуже обережно. Їх можна не тільки інфікувати брудними руками, але порвати, впустити та втратити. Якщо ви випадково упустили або порвали лінзу, її треба викинути, до подальшого використання вона не придатна.

Після LASIK вам не доведеться турбуватися про ваши лінзи, адже вони вам більше не знадобляться. А заодно не знадобляться пляшечки з розчинами, контейнери, зволожуючі краплі. Ви звільнитеся від багатьох рутинних заходів, пов'язаних не тільки з доглядом за лінзами, але ще з покупкою необхідних для їх гігієни предметів і розчинів.

  1. Контактні лінзи необхідно часто міняти

МКЛ необхідно замінювати у відповідності з рекомендованим терміном використання. Це постійні фінансові витрати, що не зникнуть, поки вам не проведуть лазерну корекцію.

Операція LASIK завжди окупається в довгостроковій перспективі в порівнянні з довічними витратами на лінзи, розчини до лінз тощо.

  1. Ви можете інфікувати поверхню очей при носінні контактних лінз

У вас коли-небудь було почервоніння очей? Швидше за все, це сталося через те, що ви торкнулися інфікованої поверхні руками, а потім торкнулися очей або контактної лінзи. Якщо у вас виникло почервоніння очей, в якості запобіжного заходу ви повинні викинути контейнер для лінз та поточний набір самих лінз. Крім того, при носінні контактних лінз іноді з'являються ерозії рогівки. Ерозії рогівки – це подряпини на поверхні рогівки, що можуть виникнути, якщо ваші контактні лінзи були пошкоджені та подразнюють очі, або якщо ви переношуєте МКЛ, не дотримуючись правил і термінів експлуатації. Ерозія рогівки також може виникнути при необережних маніпуляціях з лінзами, особливо якщо ви новачок у цій справі.

Брудні руки – це завжди джерело інфікування очей, але, після проведення лазерної корекції, у людей значно знижується частота та привід торкатися до поверхні очей.

  1. Не можна носити контактні лінзи при плаванні та заняттях деякими видами спорту

Існують деякі обмеження, коли ви повинні зняти лінзи та відмовитися від них. Поганий зір робить, наприклад, заняття плаванням і пірнанням менш привабливим видом спорту.

Уже через 1 місяць після проведення лазерної корекції ви можете плавати, займатися спортом та отримувати задоволення від активного способу життя, тому що ви будете чітко бачити.

  1. Різниця у вартості LASIK та контактних лінз

Якщо ви носите гідрогелеві лінзи, то приблизно за 3 роки та 4 місяці ви заплатите за них і витратні матеріали стільки ж, скільки в середньому коштує лазерна корекція. Силікон-гідрогелеві лінзи «окуплять» лазерну корекцію приблизно за 2 роки та 2 місяці, а одноденні контактні лінзи з розходниками –  всього за рік! LASIK, таким чином, виявляється дуже економічним вибором не тільки в довгостроковій перспективі, а й навіть в короткостроковій.

Ще одна причина вибрати LASIK замість «контактів»

Після лазерної корекції ви здивуєтеся, скільки часу ви втрачали щодня на використання контактних лінз і залежність від них. Що ви будете робити з усім цим додатковим часом? Ви можете подивитися ще кілька серій улюбленого серіалу. А краще зайнятися спортом, що в лінзах був недоступний.

Отримуйте задоволення від гарного зору завжди та будьте впевнені, що в будь-який момент він вас не підведе!