- Про «АЙЛАЗ»
-
Методи лікування
Лазерна корекція Лікування катаракти Лікування короткозорості Ортокератологія (нічні лінзи Precilens, Paragon) Корекція астигматизму Лікування глаукоми Внутрішньоочні (факічні) контактні лінзи Лікування захворювань сітківки Лікування кератоконусу Лікування кератитів Лікування косоокості Лікування сухого ока IPL Контактні лінзи Апаратні методи лікування зору Оптика
- Хвороби очей
- Запитання та відгуки
- Контакти
- Головна »
- Про «АЙЛАЗ» »
- Новини, акції, події »
- Чи дійсно комп'ютер такий шкідливий нашому зору
- 05.05.2025 Майбутнє офтальмології формується сьогодні: як «АЙЛАЗ» допомагає молодим лікарям
- 02.05.2025 Фахівці медичного центру «АЙЛАЗ» поділилися досвідом на «Полтавських офтальмо...
- 21.04.2025 Живе спілкування та розвиток всередині команди: семінари у медичному центрі «...
- 18.04.2025 Навчання з підбору контактних лінз СРТ в «АЙЛАЗі»
- 16.04.2025 Нове професійне досягнення у команді медичного центру «АЙЛАЗ»
Чи дійсно комп'ютер такий шкідливий нашому зору
«Комп'ютерний зоровий синдром» – так називають наслідки тривалої роботи за комп'ютером. Якщо в якийсь з днів ви відчули дискомфорт, роздратування, пісок або біль в очах, знайте: просто переробили за своїм ноутбуком. Багато хто, враховуючи умови проживання в інформаційно-цифровому просторі, навіть не звертає увагу на тривожні сигнали, багато хто не розуміє усієї серйозності ситуації. Але чи так шкідливий комп'ютер насправді?
Вчимося правильно організовувати своє робоче місце і працювати за комп'ютером
Головне питання, що собі задаємо, відчуваючи після 8-годинного робочого дня спазм в очах: чим викликана така напруга? Є дуже цікава думка на цю тему. Виявляється, що людина повинна моргати кожні 5 секунд, набираючи тим самим щоденну норму: 11 000 разів. Причому жінки моргають частіше! Під час напруженої роботи за комп'ютером ця норма не досягається, призводячи поступово до так званого синдрому сухого ока.
Чому? Зосереджуючися та розглядаючи предмет, ми моргаємо рідше, а зімкнення повік при цьому відбувається не повне. Це призводить до випару слізної плівки та дискомфорту. Чинник ризику – це безперервна робота за комп'ютером. Тобто якщо свій час і робоче місце ви зможете організувати правильно, нічого поганого не станеться. А в цьому ми вам допоможемо.
Отже, на організацію робочого місця можуть вплинути такі чинники: хороша/погана освітленість, комфортне/некомфортне крісло, розташування вашого ноутбука. Бажано, щоб монітор був на відстані 35-56 см від очей, а його центр розташовувався на 20-25 см нижче рівня очей. Крім того, на ноутбуку мають бути налагоджені допустимі параметри. Ніякої високої яскравості, невдалих шрифтів і кольорів.
Ще одна рекомендація правильної роботи за комп'ютером полягає в тому, що вам необхідно чергувати зайнятість з відпочинком
Рекомендується робити 10-хвилинні перерви через кожну годину роботи. Вважайте, що цей ваш час для здоров'я. Ви можете зробити спеціальну гімнастику для очей, а можете приділити увагу легкій розминці для усього тіла. При цьому максимальна тривалість безперервної роботи за комп'ютером має бути не більше 2 годин.
Знаходьте час на відпочинок від комп'ютера, знаходьте час на гімнастику для очей, придбайте спеціальні окуляри для роботи, якщо відчуваєте в цьому потребу, і працюйте із задоволенням.
А ще пам'ятайте про спеціальне харчування для здоров'я очей. Морква, гарбуз і чорниця – те, що доктор прописав.
Залишити відгук про клініку «АЙЛАЗ» , 05.09.2021 18:19:00
Шановні пацієнти! Ви можете залишити відгук про ваше відвідування клініки «АЙЛАЗ» і про роботу наших фахівців.