044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

15-річчя офтальмологічного центру «АЙЛАЗ»

11.06.2020

Сьогодні офтальмологічна клініка «АЙЛАЗ» відзначає 15-річчя. Важким був цей шлях? – Так. Чи легко нам згадувати пройдені етапи та дивитися в майбутнє? – Так! А все тому, що за ці роки вдалося зібрати Команду професіоналів. Команду однодумців, які об'єдналися навколо спільної мети – працювати на рівні міжнародних стандартів, надавати медичні послуги на високому рівні нашим пацієнтам, розвиватися та невпинно рухатися вперед.

Величезна вдячність і повага директору клініки Авер'яновій Оксані Сергіївні та головному лікарю Ковальову Андрію Івановичу, які стояли у її витоків і продовжують своїм прикладом та невтомною працею сприяти успішному розвитку проекту. Сьогодні клініка «АЙЛАЗ» – стабільна компанія та тисячі позитивних відгуків пацієнтів!

Дякуємо всім партнерам, які надавали довіру!

Дякуємо нашим пацієнтам, які вірили в нас! Без них проект «АЙЛАЗу» був би неможливим!

За ці 15 років вдалося створити надійну платформу однодумців, для яких професіоналізм і результат роботи становить найбільшу цінність.

А скільки доль пройшло через нас за ці роки! До неможливості близькі історії та тисячі пацієнтів, чиє «спасибі» дає нам сили планувати наші наступні 15.

Ми багато пройшли: зростання та формування колективу, участь в міжнародних конгресах, конференціях, форумах, впровадження інноваційних технологій лікування і навчання цього колег, впровадження нового дорогого обладнання, цікаві проекти, допомога тим, хто цього потребує. Всім цим ми піднімали вітчизняну офтальмологію на новий рівень.

Але сьогодні мова не про роки, а про пристрасть до свого покликання – того, що рухає наш проект вперед і надихає всіх, хто так чи інакше перетинається з нами в дорозі!