044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Запитання до спеціаліста

Програми лазерної корекції зору

Для дуже чіткого фокусування світла форма рогівки повинна мати певну форму поверхні (мати певну ступінь асферичності). Ступінь асферичності рогівки, за якої зображення на сітківці після заломлення через лінзи ока буде фокусуватись в точку (тобто буде дуже чітким), відома. Як правило, форма рогівки відрізняється від ідеальної. Відхилення в асферичності рогівки викликають (в більшій або меншій мірі) кола світлорозсіювання і розмитості контурів предметів, які проявляються в більшій мірі при розширені зіниць (тобто при гіршому освітленні).

При будь-якій лазерній корекції змінюється профіль рогівки (оскільки суть лазерної корекції полягає в її шліфовці для зміни її заломлюючої сили).

При корекції короткозорості рогівка стає більш пласкою (а заломлююча сила слабше), а при корекції далекозорості – крутіше (а заломлююча сила сильніше).

Тому лазерна корекція в деяких випадках, виправляючи оптичну силу очей, може одночасно поглибити явище світлорозсіювання при поганому освітленні.

Ще в 2005 році медичний центр АЙЛАЗ вперше в Україні почав проводити лазері корекції на основі вивчення рівня аберацій і вибору спеціальних програм для максимального їх усунення під час корекції. На той момент це був абсолютно новий рівень якості лазерних корекцій для України.

Сьогодні остання модель лазера Wave Light – EX-500 пропонує нові стандарти корекції, забезпечуючи не тільки точність і комфорт, але і дозволяє досягти максимальної якості зору.

Можливості лазера ЕХ-500 Wave Light реалізуються в стандартній асферичній програмі.

Незважаючи на широкі можливості стандартної програми, в деяких випадках є необхідність в застосуванні одної з персоналізованих програм:

Запропоновані програми відповідають самим високим вимогам світових стандартів лазерної корекції (назви відповідають міжнародній класифікації лазерних програм).

УВАГА!

Після проведення лазерної корекції лазер видає протокол, який відображає хід операції.

У протоколі вказано назву програми, згідно якої виконано корекцію, задана корекція, оптична зона.

Протокол корекції є документом, що підтверджує реалізацію обраної програми і обсяг її виконання.

Протокол лазерної корекції видається лазером автоматично і не підлягає виправленням і змінам після лазерної корекції. Протокол лазерної корекції зберігається в архіві лазера і може бути візуалізований у будь-який час.

Записатися на прийом
Послуга (за бажанням)
Лікар (за бажанням)
Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на прийом