044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Підписка на новини

Запитання до спеціаліста

Важлива юридична інформація

Шановні пацієнти. Медичний центр «АЙЛАЗ» намагається всебічно стримувати ціни на медичні послуги. На сьогодні ми, наскільки можливо, не збільшуємо ціни на наші послуги. Проте, ціни можуть змінюватися.

При цьому ми користуємось юридичними нормами про зміни цін.

Наведений перелік цін на медичні послуги є довідковим. Враховуючи, що клініка використовує під час операцій імпортні матеріали, що закуповує за іноземну валюту, а Національний банк України періодично встановлює зміни офіційного курсу гривні до іноземної валюти, то, відповідно, і клініка змушена змінювати вартість власних послуг.

До моменту укладення договору з Клієнтом медичний центр має право, згідно з нормами законодавства України, змінювати вартість власних послуг на власний розсуд в односторонньому порядку.

Тому для визначення точної вартості послуг на день звернення Вам необхідно звернутись до реєстратора клініки за номером телефону 044 364 10 01.

Для Клієнта, який пройшов обстеження в медичному центрі, вартість послуг вказана в прайсі клініки на день звернення та є незмінною протягом 30 календарних днів.

Вартість (в гривнях) обстежень та операцій зазначена в прайсі для одного ока.

Дійсні ціни для Клієнта визначаються договором між Клієнтом і медичним центром, виходячи з переліку замовлених послуг.