044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Думаємо про наше майбутнє разом!

30.07.2018

Приблизно половина дітей до моменту закінчення навчання у школі стають короткозорими. Це пов’язано з багатьма різними причинами, серед яких головна – сучасний спосіб життя наших дітей та обсяг зорових навантажень, що постійно зростає.

Рання діагностика короткозорості, індивідуальний режим роботи, тренувань зору та нагляд лікаря можуть допомогти зупинити захворювання на ранніх етапах.

Офтальмологічна клініка АЙЛАЗ продовжує проект «Піклуємося разом», мета якого – профілактика та лікування короткозорості у дітей шкільного віку.

Наше завдання – надати можливість якомога більшій кількості школярів пройти спеціалізоване обстеження.

Ми пропонуємо всім пацієнтам від 5 до 18 років, які зареєструвалися на прийом на сайті чи за номером телефону 044 364 10 01 протягом серпня, пройти повне офтальмологічне обстеження за спеціальною ціною 340 гривень.

Умова програми «Піклуємося разом»: знижка 50% буде повторюватися щорічно, у серпні, до досягнення пацієнтом віку 18 років.

АЙЛАЗ, як клініка, що спеціалізується у питаннях корекції зору та лікування короткозорості у дітей, використовує методики міжнародного стандарту та має необхідне сучасне обладнання для комфортного обстеження дитини.

Результати обстеження дадуть можливість оцінити якість зору дитини, стан фокусуючої системи ока, знайти порушення зору, виявити тенденції розвитку оптики та зору.

Усі пацієнти отримують письмові рекомендації стосовно профілактики та лікування короткозорості, режимів зорових навантажень, гігієни зору, способу життя.

Щорічне планове обстеження у висококласному центрі АЙЛАЗ у професійного лікаря – це контроль стану зору вашої дитини, можливість прийняти індивідуальне рішення та швидко відреагувати при перших ознаках розвитку короткозорості.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Приєднуйтеся до програми «Піклуємося разом» (подробиці та умови програми).

Ми зробимо все можливе, щоб зберегти зір ваших дітей!

Давайте подумаємо про майбутнє наших дітей разом!

 

Запис на прийом

Шановні пацієнти! Обов'язково БРОНЮЙТЕ свій запис у клініку, використовуючи підтвердження по смс. Без підтвердження по смс запис в клініку не здійснюється.

Загальна інформація
Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на прийом