044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Допомагаємо реабілітації бійця ЗСУ Тараса

29.11.2023

Продовжуємо серію відеозвітів нашого проєкту з реабілітації поранених військових. Наголошуємо, що збір відкритий нашим лікарем Ковальовим Іваном Андрійовичем, який також є захисником у ЗСУ. Кожен донат фіксується документально та на офіційному сайті ви можете побачити суму витрат на кожного бійця.

До зборів долучаються наші лікарі, партнери, друзі й пацієнти. Ми на 100% впевнені, що якщо кожен українець, вдома чи за кордоном, буде свідомо ставитися до бойових дій на нашій території, розуміти, за що наші люди віддають життя, то ми зможемо пройти ці темні часи достойно. Робімо все, що в наших силах, аби допомагати один одному!

На цьому відео історія Тараса. Хлопець отримав вогнепальне черепно-мозкове поранення, пошкодження обличчя, щелепи та зубів, двобічну приглухуватість, порушення функції жування, лівобічний геміпарез, розсіяну органічну симптоматику, консолідовані переломи III, IV п’ятних кісток, відсутність пальця лівої кисті.

Основна реабілітаційна ціль була направлена на орієнтування в просторі та мобільність за допомогою білої тростини – і ціль досягнута. За результатами фінального нейропсихологічного обстеження продуктивність вищих психічних функцій у межах норми, наявна позитивна динаміка в напрямку стійкості процесів пам’яті, уваги, мислення.

Разом з тим, на жаль, у Тараса психологічно зберігається тенденція низької мотивації до реабілітації, виражена апатія та мінімальний інтерес до власного відновлення. Такі реалії війни, а ми готові до різних кейсів і наше завдання зробити все, що в наших силах, для кожного бійця з нашого проєкту.