044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Що ж таке блефаропластика?

20.12.2019

Блефаропластика – це пластична операція повік з видаленню надлишків шкіри та жирової тканини. Вона дозволяє значно змінити зовнішність людини, зробити її молодше, більш життєрадісною, привабливішою. Блефаропластика є однією з найбільш затребуваних пластичних операцій на сьогодні.

У якому віці можна робити цю операцію?

Мішки під очима та «важкі» верхні повіки можуть бути присутніми з народження. Це є просто особливістю людини. У таких випадках цілком нормально, що молоді люди хочуть змінити свою природну форму повік вже з повноліття.

Вікові зміни можна усувати і в 75-80 років. Люди довго зберігають свою соціальну активність, займаються спортом, стежать за своїм харчуванням, багато подорожують. Тому цілком закономірно їх бажання гідно виглядати. Адже очі – це перше, що видає вік.

Чому шкіра повік швидко старіє та видає вік?

Шкіра повік найтонша в усьому тілі та тому легко розтягується. Жирова клітковина рихла, розташована поверхнево та схильна до набряку. Це особливо помітно при водних питних навантаженнях, недосипанні, проблемах з серцем або нирками. Усе це призводить до того, що шкіра повік втрачає колишню пружність, з’являються «мішки» або грижі, припухлість повік. Найчастіше стан повік є першим «індикатором» віку. Людина виглядає втомленою, похмурою, неохайною, літньою.

Які сучасні тенденції блефаропластики?

Сьогодні одного посічення зайвої шкіри та жиру вже недостатньо для того, щоб ефектно омолодити повіки. Тим більше агресивне видалення шкіри та жиру вже не в моді. Популярними є методики, що зберігають жир і дозволяють одночасно відновити втрачений об’єм і заповнити западини та борозни. Особлива увага приділяється зараз стану брів. Вони підшиваються і зміцнюються під час верхньої блефаропластики. Цей технічний трюк дозволяє ефектно відкрити зовнішній кут ока.

Які існують протипоказання для блефаропластики?

Протипоказанням можуть стати будь-які гострі захворювання. Тому дуже важливо перед операцією пройти комплекс обстежень. У зрілому віці протипоказаннями до цієї операції можуть стати тільки проблеми із здоров’ям, що не дозволяють провести цю операцію навіть під місцевою анестезією (інсульт, інфаркт, онкологічні захворювання на останніх стадіях тощо).

Яка анестезія використовується для блефаропластики?

Верхня блефаропластика може проводитися під місцевою анестезією. Але набагато комфортніше пацієнтові та хірургові, якщо використовується додаткова внутрішньовенна анестезія (чи медикаментозний сон). Це дозволяє пацієнтові позбавитися від зайвих переживань і перепадів артеріального тиску на цьому фоні. Тоді період реабілітації займає набагато менше часу через мінімальні синці та набряки.

У нашій клініці використовуються препарати та апаратура для анестезії високої якості. Це дозволяє відпустити пацієнта додому вже через 2 години після операції.

Які існують нюанси при проведенні блефаропластики?

Сьогодні ця операція пропонується у багатьох медичних центрах, причому за її виконання беруться навіть загальні хірурги.

Проте, сучасна техніка виконання блефаропластики складається з суцільних нюансів. Доктор повинен досконально знати анатомію повік і мати відповідний досвід. Ми вважаємо, що тільки окулопластичний хірург може делікатно та безпечно для ока провести таку операцію. Також під час проведення блефаропластики він може запропонувати пацієнтові одномоментно вирішити й інші косметичні завдання.

Які ще завдання може вирішити офтальмопластический хірург під час блефаропластики?

Під час верхньої блефаропластики можна відкоригувати птоз, або опущення верхньої повіки. Також можна перерозподілити шкірну складку у внутрішньому кутку. Вона називається епікантус. Якщо грамотно підняти хвіст брови – красиво відкриється зовнішній кут ока. Це одна із зон підвищеної уваги. Нависаючу шкіру тут необхідно прибирати так, щоб рубчики сховалися в мімічній зморшці.

Нижню блефаропластику зараз модно робити такою, що зберігає жир. Сенс її в тому, що власний жир із зони мішків переміщається в глибоку слізну борозну. Така техніка дозволяє сформувати більше рівномірну поверхню нижньої повіки.

Делікатне видалення шкірного клаптя допомагає досягти максимального омолоджуючого ефекту. При цьому ризик отримати виворіт нижньої повіки мінімальний.

Ці та багато інших професійних секретів допомагають вигідно відрізнятися від інших хірургів. Наш лікар-офтальмолог, окулопластичний хірург Баринова Ганна Олександрівна застосовує тільки найпросунутіші методики блефаропластики!

Сучасне оснащення для безкровної хірургії та грамотні анестезіологи в допомогу хірургові – це важливі чинники для якісного та швидкого результату в клініці «АЙЛАЗ».

Які рекомендації можна дати тим, хто бажає зробити естетичну блефаропластику?

При уявній простоті виконання, блефаропластика – відповідальна та делікатна операція. Тому ретельно вибирайте клініку та доктора перед тим, як зважитися на операцію. Не поспішайте з рішенням. Ви у себе одні, бережіть себе, любіть себе та довіряйте тільки професіоналам!