044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Запитання до спеціаліста

Левицький Іван Міхайлович

Левицький Іван Міхайлович

Лікар-офтальмолог

  • лікар-офтальмолог першої категорії;
  • стаж роботи – 7 років.

Спеціалізація: діагностика та лікування захворювань переднього і заднього відрізка ока, вітреоретинальна хірургія, офтальмоонкологія.

Освіта та досвід роботи

Іван Михайлович закінчив Одеський Національний Медичний Університет в 2010 році за фахом «лікувальна справа».

З 2010 по 2012 рік проходив інтернатуру за фахом «Офтальмологія» на базі Інституту хвороб очей і тканинної терапії імені В.П. Філатова НАМН України, паралельно проходив навчання в магістраті на базі кафедри хвороб очей Одеського Національного Медичного Університету. Успішно захистив роботу на здобуття вченого ступеня магістра офтальмології за темою: «Підвищення ефективності комбінованого лікування регматогенного відшарування сітківки». Результати роботи представлені на національних конференціях, а також на з'їзді Європейського Суспільства вітреоретинальних Хірургів (EVRS 2012, Dresden, Germany), отриманий патент України.

З 2012 по 2017 рік працював лікарем офтальмологом і молодшим науковим співробітником відділу офтальмопатології дитячого віку ДУ Інституту хвороб очей і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України. За роки роботи в співавторстві опубліковані більше 40 друкарських праць, серед них 9 статей, 4 патенти України, 1 монографія. Основним напрямом роботи була патологія заднього відділу ока, а також офтальмоонкологія.

З 2017 року лікар-офтальмолог клініки «АЙЛАЗ» м. Київ.

Спеціалізації

  • Стажування «Advanced surgical retina» в European School for Advanced Studies in Ophthalmology (ESASO),Lugano, Switzerland – червень 2017 р.;
  • спеціалізація «Дитяча офтальмологія» – Одеса, ОНМедУ, 2017 р.;
  • стажування «Вітреоретинальна хірургія» у відділі вітреоретинальноїта лазерної хірургії ДУ Інституту хвороб очей і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України – лютий 2018 р.;
  • стажування «Ускладнена вітреоретинальна хірургія» у відділі вітреоретинальноїта лазерної хірургії ДУ Інституту хвороб очей і тканинної терапії ім. В. П. Філатова НАМН України – березень 2018 р.;
  • стажування «Phaco course» і «Glued IOL and Yamane technique» в Dr. Agarwal’s Eye Hospital, Chennai, India – жовтень 2018 р.;
  • стажування «Medical and surgical retina» в WESTeye hospital, Sulaymaniyah, Iraqi Kurdistan – червень-грудень 2018 р.;
  • підвищення кваліфікації – «ПАЦ доросла офтальмологія» – Київ, КМАПО ім. Шупика, 2018 р.

Участь у конференціях і тренінгах

Регулярна участь в національних і зарубіжних профільних конференціях.

Область інтересів

Діагностика та лікування захворювань переднього і заднього відрізку ока, вітреоретинальна хірургія, офтальмоонкологія.

Відгуки пацієнтів Залишити відгук

Шабловская Марина09.04.2019 (e-mail: mydlyk@gmail.com, тел.: 097-585-28-35)

Розкрити

Хочу выразить огромную благодарность настоящим Профессионалам и Врачам с большой буквы - Левицкому Ивану Михайловичу и Поплавец Елене Владимировне. Я отношусь к тому типу пациентов, для которых важны не только знания и опыт доктора, но его отношение к больному. Очень приятно, что в клинике "Айлаз" работают не просто умные, грамотные, современные и прогрессивные врачи, но и такие внимательные и чуткие. Огромное человеческое спасибо!

Олександра11.03.2019 (e-mail: Alekosandra@i.ua, тел.: 0938504713)

Розкрити

Так трапилося, що саме в суботу мені було конче потрібно пройти термінове діагностичне обстеження очей. І саме клініка ,,АЙЛАЗ" не відмовила, знайшла можливість прийняти і надати повноцінну медичну консультацію! Висловлюю щиро подяку лікарю Левицькому Івану Михайловичу за професійність, уважність і чуйність до мене, як пацієнта схвильованого та нервового! Також від усієї душі дякую медсестрі, що працювала в парі з офтальмологом. На жаль, імені не знаю, але шановна пані була дуже тактовною, ввічливою і просто людяною! Близько двох годин проходила діагностика на сучасному обладнанні. Був поставлений діагноз і запропоновано спостереження в динаміцію Бажаю залишатися Професіоналами з великої літери, не зупинятися на досягнутому, втілювати новітні технології!

Бас Мария Антоновна04.03.2019 (e-mail: marozel23@gmail.com, тел.: 0662299527)

Розкрити

15.01.2019 . операция по поводу зрелой катаракты . Огромное спасибо Ковалеву Андрею Ивановичу за профессионализм , золотые руки и благородный труд . Искренне благодарю весь персонал клиники , лечащего врача Жихарева Анатолия Юрьевича и Левицкого Ивана Михайловича за внимательное отношение , заботу , чуткость и поддержку . Желаю крепкого здоровья и успехов в работе !

Дипломи, сертифікати, ліцензії
Особиста інформація

Ваше хобі: робота з деревом.

Яка якість лікаря найголовніша: прагнення до саморозвитку, допитливість, тактовність.

Як Ви вибрали медицину: народившись в лікарській сім'ї, вибір майбутньої професії був очевидний. Офтальмологія – завдяки її вишуканості, точності.  

Ваша улюблена література: сучасна художня література.  

Яку музику любите: дуже складно віддати чому-небудь перевагу.

Чи займаєтеся спортом: регулярно ходжу в спортзал, велоспорт.

Чи любите Ви подорожувати: так, віддаю перевагу старій Європі та нетуристичним місцям.

Де були востаннє: Відень.

Найближчі плани: приступити до самостійної хірургії.

Що Ви цінуєте в АЙЛАЗі: рух усієї команди до спільної мети.

Записатися на прийом
Загальна інформація
Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на прийом