044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Запитання до спеціаліста

Волошин Ярослав Ігорович

Волошин Ярослав Ігорович

Лікар-офтальмолог

  • лікар-офтальмолог;
  • стаж роботи – 4 роки.

Спеціалізація: діагностика та лікування діабетичних захворювань очей, загальна та інструментальна діагностика, терапія очних захворювань, діагностика кератоконуса, оптометрія (підбір окулярів різних ступенів складності та МКЛ).

Поради лікаря
Освіта та досвід роботи

Ярослав Ігорович закінчив Івано-Франківський національний медичний університет, медичний факультет в 2015 р., спеціальність «Лікувальна справа». Здобута кваліфікація лікаря. З 2015 року на протязі 2 років проходив інтернатуру за спеціальністю «Офтальмологія» на базі Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та в Інституті ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка Національної академії медичних наук України, у відділенні ендокринної офтальопатології очей.

З 2015 року працює в Інституті ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка Національної академії медичних наук України.

З 2016 р. працював в Люксоптиці на посаді лікаря офтальмолога.

2015-2016 роки – волонтер, військовий лікар у складі Медичного батальйону польової медицини «Госпітальєри».

2015 рік – Голова Громадської комісії з питань волонтерства та молодіжної політики Товариства Червоного Хреста України.

2014-2015 роки – волонтер, командир Загону швидкого реагування, інструктор з навичок надання першої допомоги Івано-Франківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Спеціалізації

  • учасник науково-практичної конференції «Сучасний підхід до корекції астигматизму» – Київ, грудень 2015 р.;
  • учасник 3 міжнародного дисциплінарного симпозіуму «Оптимізація допомоги пацієнтам з порушенням зору внаслідок діабетичного набряку макули» – Київ, жовтень 2017 р.;
  • учасник міжнародної конфернеції «Сучасна офтальмологія. Досягнення і протиріччя» – Київ, жовтень 2017 р.;
  • учасник 1-ого Східноєвропейського Симпозіуму Глобальної програми з вивчення сітківки (GRNP) «Поліпшення рівню надання допомоги пацієнтам з порушеннями зору унаслідок захворювань сітківки – докази та досвід повсякденної практики» – Київ, 10 листопада 2018 р.

Область інтересів

Діагностика та лікування діпбетичних захворювань очей, інструментальна діагностика, діагностика та лікування захворювань сітківки і переднього відрізка ока, рефракційна терапія.

Відгуки пацієнтів Залишити відгук

Валентина 22.07.2020 (e-mail: vm.15161718@gmail.com, тел.: +380 (67) 175 50 81)

Розкрити

27.07.2020 Я звернулась в Ailas. Йшла до лікаря, а поверталась як від сина розумного, уважного, кваліфікованого спеціаліста. Спасибі адміністрації Ailas за таких лікарів як Волошин Ярослав Ігорович і медсестра Тетяна. Удачі вам всім! В.І. Чала, 67р. м. Київ.

Коновчук Людмила21.07.2020 ( , тел.: 067 233-55-84)

Розкрити

Щиро дякую Ярославу Ігоревичу за високий професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнта. Також дякую чудовій медсестрі, яка разом з лікарем чуйно, по-доброму ставилася до нас. Лікар - Волошин Я.І. Медсестра - Наталія.

Виктория 05.06.2020 (e-mail: Tory14891@rambler.ru )

Розкрити

Проходила обследование у Волошина Ярослава Игоревича. Замечательный врач. Отдельное большое спасибо за консультацию доступно объясняет, внимательно выслушивает и без спешки отвечает на вопросы, а также даёт полезные рекомендации. Очень открытый и приятный в общении человек. Прекрасная клиника! Очень внимательный и вежливый персонал!

Дипломи, сертифікати, ліцензії
Особиста інформація

Неодружений.

Хобі: активний відпочинок, походи в гори, велоспорт, мотоспорт.

Яка головна якість лікаря: життя пацієнта – це найвища цінність, на збереження якої повинна бути спрямована професійна діяльність.

Як ви обрали медицину: в класі 10-ому зрозумів, що хочу допомагати людям, медицина одна з можливостей це робити.

Чому офтальмологія: зір має велике значення для людини, оскільки за допомогою такого важливого органу, як очі, ми сприймаємо значну частину інформації з навколишнього світу. Тому при будь-яких порушеннях зору страждають усі сфери життя людини. А це означає, що тут я потрібний.

Ваша улюблена література: детективи.

Яку музику любите: альтернативний рок.

Чи займаєтесь спортом: активно.

Чи любите подорожувати: обожнюю, при найменшій можливості відкриваю Україну та Світ.

Де були останній раз: Індія.

Найближчі плани: всебічний розвиток, самовдосконалення.

Що цінуєте в АЙЛАЗі: дружній колектив та можливість професійно та якісно допомагати людям. Бажання розвиватись та бути кращими з кращих.

Записатися на прийом
Загальна інформація
Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на прийом