044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Запитання до спеціаліста

Волошин Ярослав Ігорович

Волошин Ярослав Ігорович

Лікар-офтальмолог

  • лікар-офтальмолог;
  • стаж роботи – 3 роки.

Спеціалізація: діагностика та лікування діабетичних захворювань очей, загальна та інструментальна діагностика, терапія очних захворювань, діагностика кератоконуса, оптометрія (підбір окулярів різних ступенів складності та МКЛ).

Відеокоментарі лікаря
Освіта та досвід роботи

Ярослав Ігорович закінчив Івано-Франківський національний медичний університет, медичний факультет в 2015 р., спеціальність «Лікувальна справа». Здобута кваліфікація лікаря. З 2015 року на протязі 2 років проходив інтернатуру за спеціальністю «Офтальмологія» на базі Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та в Інституті ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка Національної академії медичних наук України, у відділенні ендокринної офтальопатології очей.

З 2015 року працює в Інституті ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка Національної академії медичних наук України.

З 2016 р. працював в Люксоптиці на посаді лікаря офтальмолога.

2015-2016 роки – волонтер, військовий лікар у складі Медичного батальйону польової медицини «Госпітальєри».

2015 рік – Голова Громадської комісії з питань волонтерства та молодіжної політики Товариства Червоного Хреста України.

2014-2015 роки – волонтер, командир Загону швидкого реагування, інструктор з навичок надання першої допомоги Івано-Франківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Спеціалізації

  • учасник науково-практичної конференції «Сучасний підхід до корекції астигматизму» – Київ, грудень 2015 р.;
  • учасник 3 міжнародного дисциплінарного симпозіуму «Оптимізація допомоги пацієнтам з порушенням зору внаслідок діабетичного набряку макули» – Київ, жовтень 2017 р.;
  • учасник міжнародної конфернеції «Сучасна офтальмологія. Досягнення і протиріччя» – Київ, жовтень 2017 р.;
  • учасник 1-ого Східноєвропейського Симпозіуму Глобальної програми з вивчення сітківки (GRNP) «Поліпшення рівню надання допомоги пацієнтам з порушеннями зору унаслідок захворювань сітківки – докази та досвід повсякденної практики» – Київ, 10 листопада 2018 р.

Область інтересів

Діагностика та лікування діпбетичних захворювань очей, інструментальна діагностика, діагностика та лікування захворювань сітківки і переднього відрізка ока, рефракційна терапія.

Відгуки пацієнтів Залишити відгук

Ирина24.11.2018 (e-mail: irochkasen62@gmail.com, тел.: 0996889219)

Розкрити

Первый раз обратились в клинику Айлаз.Девочки на рецепшн были доброжелательны, все подробно объяснили.Доктору Волошина Я.И. и медсестре отдельно благодарность.Очень внимательные и квалифицированные.Спасибо Вам большое.Консультацией очень довольны.

Светлана 28.07.2018 (e-mail: Korkishko.svitlana@gmail.com, тел.: 0977967864)

Розкрити

Первый раз пишу отзыв вообще. Но тут промолчать не могу, т.к. такой наглости и такого диагноза в свой адрес за 31год слышу в первые. Диагноз проблемы с глазом « психосоматика». Была на приёме у Волошина Ярослава, очень молодой и не грамотный врач, к нему пришла с проблемой травмы глаза. До него была у других врачей которые определи травму, но так как в их клиниках нет такого нового оборудования отправили расширенно обследоваться, и прийти к ним за лечением, так как проблему видят, но нужно изучить все. Пришла, все рассказала, но врачу было не до моей проблемы, а то сдвинулся он по графику в приеме из-за придыдущей клиентки и тут надо все по -быстрому, а то там ещё клиенты. Прослушал он все мимо ушей, хорошо, что на диагностике был другой врач и он внимательно услышал, но пришлось свои диагнозы называть самой -те что определили в других клиниках, хоть пришла я услышать мнения специалистов, со второй попытки один диагноз подтвердили, другой назвали «психосоматика», получается два придыдущих врача профессоры -тупые, т.к. видят проблему и отправили дообследоваться, а молодой гений решил, что проблемы нет. Крутая клиника, но работают молодые и не опытные врачи. Жалко потерянного времени и денег(

Богдан Тимощук24.07.2018 (e-mail: bogdan10050@gmail.ru, тел.: +380975130539)

Розкрити

23 июля был на обследовании у Волошина Ярослава Игоревича.Ярослав Игоревич, большое спасибо за Ваше отношение к работе и к пациентам.Вы - гармоничный человек, очень приятно было общаться с Вами. Успехов Вам во всём!

Дипломи, сертифікати, ліцензії
Особиста інформація

Неодружений.

Хобі: активний відпочинок, походи в гори, велоспорт, мотоспорт.

Яка головна якість лікаря: життя пацієнта – це найвища цінність, на збереження якої повинна бути спрямована професійна діяльність.

Як ви обрали медицину: в класі 10-ому зрозумів, що хочу допомагати людям, медицина одна з можливостей це робити.

Чому офтальмологія: зір має велике значення для людини, оскільки за допомогою такого важливого органу, як очі, ми сприймаємо значну частину інформації з навколишнього світу. Тому при будь-яких порушеннях зору страждають усі сфери життя людини. А це означає, що тут я потрібний.

Ваша улюблена література: детективи.

Яку музику любите: альтернативний рок.

Чи займаєтесь спортом: активно.

Чи любите подорожувати: обожнюю, при найменшій можливості відкриваю Україну та Світ.

Де були останній раз: Індія.

Найближчі плани: всебічний розвиток, самовдосконалення.

Що цінуєте в АЙЛАЗі: дружній колектив та можливість професійно та якісно допомагати людям. Бажання розвиватись та бути кращими з кращих.

Записатися на прийом
Загальна інформація
Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на прийом