044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Запитання до спеціаліста

Волошин Ярослав Ігорьович

Волошин Ярослав Ігорьович

Лікар-офтальмолог

  • лікар-офтальмолог;
  • стаж роботи – 7 років

Спеціалізація: діагностика та лікування діабетичних захворювань очей, загальна та інструментальна діагностика, терапія очних захворювань, діагностика кератоконуса, оптометрія (підбір окулярів різних ступенів складності та МКЛ).

Поради лікаря
Освіта та досвід роботи

Ярослав Ігорьович закінчив Івано-Франківський національний медичний університет, медичний факультет в 2015 р., спеціальність «Лікувальна справа». Здобута кваліфікація лікаря. З 2015 року на протязі 2 років проходив інтернатуру за спеціальністю «Офтальмологія» на базі Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та в Інституті ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка Національної академії медичних наук України, у відділенні ендокринної офтальопатології очей.

З 2015 року працює в Інституті ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка Національної академії медичних наук України.

З 2016 р. працював в Люксоптиці на посаді лікаря офтальмолога.

2015-2016 роки – волонтер, військовий лікар у складі Медичного батальйону польової медицини «Госпітальєри».

2015 рік – Голова Громадської комісії з питань волонтерства та молодіжної політики Товариства Червоного Хреста України.

2014-2015 роки – волонтер, командир Загону швидкого реагування, інструктор з навичок надання першої допомоги Івано-Франківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Спеціалізації

  • учасник науково-практичної конференції «Сучасний підхід до корекції астигматизму» – Київ, грудень 2015 р.;
  • учасник 3 міжнародного дисциплінарного симпозіуму «Оптимізація допомоги пацієнтам з порушенням зору внаслідок діабетичного набряку макули» – Київ, жовтень 2017 р.;
  • учасник міжнародної конфернеції «Сучасна офтальмологія. Досягнення і протиріччя» – Київ, жовтень 2017 р.;
  • учасник 1-ого Східноєвропейського Симпозіуму Глобальної програми з вивчення сітківки (GRNP) «Поліпшення рівню надання допомоги пацієнтам з порушеннями зору унаслідок захворювань сітківки – докази та досвід повсякденної практики» – Київ, 10 листопада 2018 р.

Область інтересів

Діагностика та лікування діабетичних захворювань очей, інструментальна діагностика, діагностика та лікування захворювань сітківки і переднього відрізка ока, рефракційна терапія.

Відгуки пацієнтів Залишити відгук

В первую очередь, хочу сказать, что с этой клиникой очень приятно иметь дело. Девушки на ресепшене вежливые, за день до приёма клиника присылает СМС с напоминанием. Цены довольно адекватные, учитывая то, что эта клиника - первопроходец в Украине по многим вопросам, применяющая новое оборудование. Обратился я сюда по направлению другой клиники, с проблемой кератоконуса. После диагностики и консультации у Оксаны Сергеевны был рекомендован классический кросс-линкинг. Процедуру делал Волошин Ярослав Игоревич, операция прошла очень позитивно и безболезненно, большое ему спасибо. Спустя месяц оптические параметры глаза пока остались такими же (хотя, по моим ощущениям стало чуточку лучше). Очень приятно, что необходимые для реабилитации медикаменты уже входят в стоимость процедуры и вручаются сразу после неё - вам не нужно бегать по аптекам. Отдельно хочу написать об отношении специалистов к пациентам. Оксане Сергеевне большое спасибо за моральную поддержку (в клинике, где мне поставили предварительный диагноз, меня пугали чуть ли не потерей глаза), ответы на все мои вопросы, разъяснение моего случая. Медсестре, которая ассистировала хирурга - за приятную беседу во время процедуры. Всему остальному персоналу - за вежливость.

Valentyna Kyrychenko29.01.2021 (e-mail: [email protected], тел.: 0958980337)

Розкрити

Привозила маму на консультацію. Надзвичацно задоволені рівнем сервісу і компетентністю медперсоналу. Дякуємо лікареві Волошину та його помічниці))))))

Благодарю Ярослава Игоревича за качественную консультацию, тактичность и искреннее желание помочь в решении проблемы. Такое отношение доктора очень ценно и важно для меня.

Дипломи, сертифікати, ліцензії
Особиста інформація

Неодружений.

Хобі: активний відпочинок, походи в гори, велоспорт, мотоспорт.

Яка головна якість лікаря: життя пацієнта – це найвища цінність, на збереження якої повинна бути спрямована професійна діяльність.

Як ви обрали медицину: в класі 10-ому зрозумів, що хочу допомагати людям, медицина одна з можливостей це робити.

Чому офтальмологія: зір має велике значення для людини, оскільки за допомогою такого важливого органу, як очі, ми сприймаємо значну частину інформації з навколишнього світу. Тому при будь-яких порушеннях зору страждають усі сфери життя людини. А це означає, що тут я потрібний.

Ваша улюблена література: детективи.

Яку музику любите: альтернативний рок.

Чи займаєтесь спортом: активно.

Чи любите подорожувати: обожнюю, при найменшій можливості відкриваю Україну та Світ.

Де були останній раз: Індія.

Найближчі плани: всебічний розвиток, самовдосконалення.

Що цінуєте в АЙЛАЗі: дружній колектив та можливість професійно та якісно допомагати людям. Бажання розвиватись та бути кращими з кращих.

Записатися на прийом
Послуга (за бажанням)
Лікар (за бажанням)
Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на прийом