044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Життя без катаракти. Програма для українських пенсіонерів

08.10.2018

АЙЛАЗ – офтальмологічна клініка вищої категорії – це завжди комфортні умови надання послуг з лікування хвороб очей для різних пацієнтів.

Вже третій рік поспіль ми проводимо програму підтримки українських пенсіонерів, яка передбачає спеціальні цінові умови на хірургію катаракти.

Під час дії програми весь пакет послуг на проведення операції коштуватиме 10 300 грн.

Ця сума включає: передопераційні консультації фахівців (хірурга та анестезіолога), безпосередньо операцію на сучасному швейцарському обладнанні Oertly, інтраокулярну лінзу (ІОЛ), супровід в операційній, все витратні матеріали, необхідні медикаменти та післяопераційне спостереження (3 огляди після операції).

Вибираючи цю програму для себе або своїх родичів, ви можете ні про що не турбуватися, адже хірургія катаракти в АЙЛАЗе – це зручно, доступно та безпечно.

Переваги проведення операції в офтальмологічній клініці АЙЛАЗ:

  • сучасна операційна, яка очищується ламінарними потоками, а значить, в ній забезпечується високий рівень стерильності, що вкрай важливо при проведенні офтальмологічних операцій;
  • комфортне відділення післяопераційної реабілітації та стаціонар;
  • використання одноразових витратних матеріалів іноземних виробників (США, Німеччина, Швейцарія), що безпосередньо впливає на якість операції та швидкість відновлення пацієнта після проведеного лікування;
  • використання ліцензованих гідрофільних ІОЛ –дає можливість установки лінзи через мікротунель (2.2 мм). Край лінзи розроблений таким чином, що створює перешкоду до утворення вторинної катаракти. У лінзі є вбудований фільтр, який захищає сітківку ока від впливу ультрафіолетових променів;
  • оперують хірурги Ковальов А.І. – стаж більше 35 років, лікар вищої категорії, Максименко О.М. – стаж хирургії більше 25 років, лікар вищої категорії.

При необхідності можна здати аналізи прямо в клініці.

Дана програма діє до 31 грудня 2018 року.

Всі подробиці та умови уточнюйте за номером 044 364 10 01, +38067 4341670.

Довірте ваші очі професіоналам.