044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Фахівці лазерної ретинальной хірургії

03.04.2020

Всі пацієнти з цукровим діабетом повинні відвідувати офтальмолога один раз на рік. Окрім контролю цукру, ліпідів крові, артеріального тиску та маси тіла, важливо спостерігати за здоров'ям сітківки ока. Офтальмологічна клініка «АЙЛАЗ» має в своєму розпорядженні різні методи лікування діабетичних змін очей і, залежно від стану очей, нашими лікарями буде застосована необхідна тактика лікування.

Ефективним методом лікування діабетичної ретинопатії у пацієнтів з цукровим діабетом є лазерне лікування. Лазерні технології в офтальмології – це сучасна та ефективна альтернатива багатьом хірургічним втручанням та тривалому медикаментозному лікуванню, і, що дуже важливо, це швидко, безболісно та безпечно.

Лазерне лікування у пацієнтів з цукровим діабетом здатне тривалий час зберігати наявний зір та запобігти розвитку крововиливів, відшарування сітківки і втрати зору. Сучасна лазерна хірургія – це і лікування глаукоми нехірургічним шляхом.

Індивідуальний підхід, використання різних типів сучасних лазерів та досвід лазерного хірурга розширюють можливості лікування в офтальмології.