044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

АЙЛАЗ на Всеукраїнській конференції «Бачити світ своїми очима»

08.11.2019

Ортокератологія (нічні лінзи) і контроль міопії продовжують залишатися топовими темами будь-якої офтальмологічної та оптичної конференції.

Контроль короткозорості ‒ це не просто модна тема сьогоднішнього дня. Це дійсно актуальне і необхідне офтальмологічне завдання. Адже з ростом короткозорості в два рази швидше зростають ризики її ускладнень. Саме нічні ортокератологічні лінзи, що вже доведено, затримують прогресію міопії. 

Медичний центр АЙЛАЗ ‒ перший в Україні почав займатися корекцією короткозорості за допомогою таких лінз і сьогодні має найбільший досвід ‒ більше 8 тисяч пацієнтів. Своїм досвідом ми поділилися з колегами на Всеукраїнській конференції «Бачити світ своїми очима». Сюди фахівці клініки АЙЛАЗ були запрошені в якості експертів.

На заході були винесені питання вибору пацієнтів, правильного підбору лінз і важливості якості матеріалів дизайну лінз. Більше 15 років в Україні застосовуються лінзи компанії Paragon (США), яка ось вже більше 20 років є флагманом виробництва нічних ортокератологічних лінз. Лінзи змогли показати себе та довели свою високу ефективність і безпеку.

Досвід компанії Парагон, що гарантує високу якість лінз і професіоналізм лікарів, з’єдналися воєдино для вирішення важливого завдання ‒ контролю короткозорості у дітей України. Працюємо над цим разом!