044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Відео розділу

Лазерні хірурги

17.03.2020

Американські колеги-офтальмологи підрахували, що за своє життя людина з короткозорістю витрачає на м’які контактні лінзи та на рідину з догляду за лінзами стільки ж, скільки коштує лазерна корекція на одне око. Відносно висока вартість операції обумовлена високою вартістю обладнання та його обслуговування і виправдана новим комфортом життя, що незмінно відчувають наші пацієнти після лазерної корекції.

Лазерна корекція зору може назавжди змінити якість вашого життя, надавши свободу від окулярів або лінз. Ви більше не обмежуєте себе у виборі активних видів спорту. У дорозі, вдома, на роботі, в горах та на морі – ви більше ніколи не дбаєте про окуляри або лінзи!

Наш величезний досвід в лазерній хірургії, нове сучасне обладнання дозволяють сьогодні проводити корекцію вдвічі швидше. І навіть якщо, після ретельної діагностики зору, вам відмовлено в лазерній корекції, в офтальмологічній клініці «АЙЛАЗ» в розпорядженні фахівців є всі існуючі методи лікування, які на сьогодні заявлені в світі, щоб запропонувати для вас найкраще альтернативне рішення.