044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Підписка на новини

Запитання до спеціаліста

Ковальов Андрій Іванович

Ковальов Андрій Іванович – головний лікар медичного центру АЙЛАЗ, лікар-офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук, понад 33 роки працює в офтальмологічній хірургії.

Провів понад 30 000 офтальмологічних операцій (з них близько 10 000 – рефракційних), спеціаліст у галузі патології сітківки, катарактальної та рефракційної хірургії ока.

Має 22-річний досвід роботи з лазером Technolas, пройшов спеціалізацію з рефракційної хірургії та отримав ліцензії на роботу з лазером Technolas у Німеччині (модель Zyoptix 100 – у 2001 році, Zyoptix Z100 – у 2004 році). 

Спеціалізації доктора Ковальова:

  • лазерна корекція

Лазерна корекція зору в центрі АЙЛАЗ проводиться з використанням унікальної (єдиної в Україні) функції – орієнтації роботи лазера за малюнком райдужної оболонки в режимі реального часу. Лазерна корекція зору – найбільш безпечний та ефективний метод виправлення короткозорості, далекозорості й астигматизму низького і середнього ступеня. Лазерна корекція забезпечує поліпшення зору, а також дає можливість позбутися необхідності носити окуляри і контактні лінзи; ... (дізнатися більше)

  • хірургія катаракти

Хірургічне видалення катаракти дає можливість майже «чарівного» відновлення чіткого і ясного зору практично відразу після операції. Результатом видалення катаракти є поліпшення чіткості зору – як правило, поліпшення зору Ви відчуєте вже наступного дня після операції; поліпшення кольорового зору – кольори набудуть своєї природної насиченості та яскравості; поліпшення якості життя – Ви зможете повернутися до звичайного активного життя через декілька днів; ... (дізнатися більше)

  • хірургія глаукоми

Завдання хірургічного лікування глаукоми полягає в поліпшенні відтоку внутрішньоочної рідини за рахунок створення нового шляху відтоку. Найбільш поширена операція, яка сьогодні є «золотим стандартом» хірургії глаукоми, – синусотрабекулотомія. Ця операція називається фістулізувальною, оскільки, по суті, у її результаті створюється дозувальна мікрофістула для евакуації внутрішньоочної рідини назовні ока. У результаті операції формується новий шлях відтоку рідини з ока назовні – у підкон’юнктивальний простір, де рідина розсмоктується; ... (дізнатися більше)

  • рефракційна хірургія
  • лікування кератоконусу

В останнє десятиліття з’явилася можливість терапевтичного лікування кератоконусу. Це – метод крос-лінкінгу, або ультрафіолетового зрощення (UltraViolet – Crosslinking – UV-X). Крос-лінкінг підвищує щільність рогівки, зупиняє процес прогресування кератоконусу і дозволяє уникнути операції пересадки рогівки. ... (дізнатися більше)


За внесок у вітчизняну офтальмологію і розвиток клініки Ковальова Андрія Івановича нагороджено орденом «Хрест пошани України» і дипломом «Керівник року України».

Має понад 150 друкованих праць, 6 патентів.

Андрій Іванович постійно бере участь у всесвітніх конгресах, конгресах Американського і Європейського товариств катарактальних і рефракційних хірургів, де виступає з доповідями за напрямами діяльності. Він також офіційний консультант швейцарської компанії STAAR (регіон Західної та Східної Європи).

Андрій Іванович є учасником таких організацій:

  • Американське товариство катарактальних і рефракційних хірургів
  • Європейська екологічна спільнота катарактальних і рефракційних хірургів
  • компанія Bausch & Lomb (головний консультант з лазерної корекції зору в європейському регіоні)
  • швейцарська компанія STAAR (офіційний консультант з імплантації внутрішньоочних контактних лінз у країнах Східної Європи)
  • американська компанія Paragon (офіційний консультант в країнах Східної Європи з терапії рефракції).

Лікар Ковальов – офтальмолог-консультант, який має диплом європейського зразка FRCS (єдиний в Україні).

Подробиці та запис за тел.:
(044) 364 10 01.

Ви можете також